Cena opakowania

Zakup opakowań na wynos stanowi istotną część kosztów związanych z prowadzeniem działalności gastronomicznej. W odróżnieniu od serwowania dań na sali konsumpcyjnej, przy sprzedaży na wynos należy brać pod uwagę koszt opakowania. Zależnie od strategii jaką przyjmują prowadzący biznes gastronomiczny cena opakowania na wynos jest albo wliczona w ogólne koszty prowadzenia firmy i koszt zakupu opakowań ponosi właściciel działalności gastronomicznej (wkalkulowując koszt ich zakupu w cenę wszystkich sprzedawanych dań)  albo od klienta pobierana jest dodatkowa opłata za opakowanie. Obie metody mają swoje wady i zalety.

Zawierając koszt opakowania w cenie dania niewątpliwie podnosimy prestiż naszego lokalu. Gość naszej restauracji nie jest zmuszany do płacenia niewielkich dodatkowych opłat rzędu jednej złotówki, które przy średniej cenie dania w restauracji wynoszącej kilkadziesiąt złotych wygląda trochę zabawnie, jeszcze więcej niezręcznie, a najbardziej żenująco. Gdy widzimy rachunek z restauracji na 100-150 zł umieszczając na nim 4-5 złotych za koszt opakowania narażamy się na zarzuty o sknerstwo, a nawet chęć dodatkowego zarobku na sprzedaży opakowań, bo przecież nigdy koszt opakowania jaki widnieje na paragonie nie równa się kosztowi jego zakupu, tylko jest zaokrąglany i to zawsze w górę. Co bardziej dociekliwi łatwo mogą sprawdzić w internecie ile kosztuje takie opakowanie i wtedy to już katastrofa wizerunkowa gotowa. A jeszcze gorzej sytuacja wygląda, gdy gość na sali ureguluje już rachunek i nagle poprosi o zapakowanie niedojedzonego dania. Pobieranie od niego 1-2 złotych za opakowanie już po tym gdy zostawił u nas 100-200 złotych i zapewne napiwek dla kelnerki znacznie wyższy od kwoty jaką mamy zamiar od niego pobrać za opakowanie, stawia nasz personel w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Wliczenie kosztu opakowania w cenę wszystkich sprzedawanych dań (tak wszystkich, bo nie możemy przecież mieć dwóch cenników) wszystkie te opisywane wyżej sytuacje eliminuje. Rozwiązanie to jednak ma swoje wady z punktu widzenia księgowo-magazynowego. W sytuacji, gdy na kasie fiskalnej nie jest uwidocznione opakowanie pojawiają się trudności związane z kontrolą ilości wydanych opakowań, a co za tym idzie pojawia się pole do marnotrawstwa, które jak wiadomo jest w gastronomii powszechną bolączką. Pozostaje więc nam albo pogodzić się ze stratami związanymi z tym, że część opakowań "znika" ulegając zniszczeniu, kradzieży lub zwykłemu zawieruszeniu albo wkalkulować w cenę dania ewentualne straty z tego tytułu.

Sytuacji takiej unikniemy pobierając dodatkową opłatę od klienta. Czarno na białym widzimy ile opakowań zostało kupionych, a ile sprzedanych. Bez problemu można rozliczyć personel, koszty są pod kontrolą, strat nie ma. Pozostaje tylko lekki niesmak, gdy widzimy spojrzenia i czasami lekkie uśmieszki gości spoglądających na paragony. Co wybrać ? Nie śmiałbym pouczać Państwa, bo na pewno wiecie to lepiej ode mnie.

Niezależnie jednak od Państwa decyzji polecam serdecznie zakup opakowań na stronie paken.pl. Nasze opakowania kupowane są bezpośrednio od producenta i w odróżnieniu od konkurencji sprzedawane z minimalną marżą. Łatwe zakupy, bardzo konkurencyjne ceny i własna szybka dostawa to nasze atrybuty, które powodują, że niezależnie od sposobu rozliczania sprzedaży opakowań, nie będą się Państwo martwić kosztem ich zakupu.

Opakowania jednorazowe dla gastronomii - Paken.pl

Dziekanów Leśny ul. Asnyka 29

05-092 Łomianki

tel. 609 626 423

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl