Pojemniki do zgrzewu

Pojemniki do zgrzewu przeznaczone są do próżniowego pakowania dań. Dzięki specjalnej zgrzewarce i folii jaka zgrzewana jest na wierzch pojemnika możesz w bezpieczny i estetyczny sposób zapakować i transportować wszystkie posiłki jakie przygotowujesz w swojej firmie, takie jak danie obiadowe lub zupy. Niezależnie czy prowadzisz firmę  cateringową, restaurację czy bar szybkiej obsługi musisz mieć pewność, że Twoje dania na wynos będą dobrze zapakowane. Dlatego wybór właściwych pojemników próżniowych do zgrzewarki jest bardzo ważny. Dobrej jakości pojemniki do zgrzewarki oraz folia wieczkowa ułatwią zapakowanie potraw i zapewnią bardzo mocny, solidny zgrzew.

W paken.pl w Łomiankach k. Warszawy, nowej firmie dostarczającej opakowania dla gastronomii, już wkrótce znajdziesz pojemniki próźniowe do zgrzewarki wykonane z polipropylenu (PP), które dzięki odporności na temperaturę umożliwią nie tylko właściwe zapakowanie potraw, ale i umożliwią ich odgrzewanie w mikrofalówce.

W ofercie znajdą się pojemniki obiadowe z tworzywa PP do zgrzewu niedzielone, dwudzielne, trójdzielne w kolorze przezroczystym, białym lub czarnym w trzech wysokościach 3, 4 i 5 cm. Do każdego opakowania do zgrzewu będziemy tez mogli zaoferować zgrzewarkę oraz folię wieczkową. W naszej ofercie znajdziesz produkty tylko w najlepszej jakości, przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl