Tanie opakowania

Jak kupować tanie opakowania ?

To pytanie spędza sen z powiek wielu właścicielom biznesów gastronomicznych. Czynsze, podatki, ZUS-y, zezwolenia, pozwolenia, pensje, opłaty i spłaty, kredyty i faktury, inwestycje i straty w chude miesiące, ciągle gonimy koszty i czekamy na te mityczne miesiące kiedy się wreszcie odkujemy....Tak, jakże to dalekie jest od wyobrażeń przeciętnego zjadacza chleba, który myśli sobie, że jeżeli kotlet w sklepie kosztuje 3-4 zł, a w restauracji za gotowe danie trzeba zapłacić 30 zł, to właściciel restauracji śpi na pieniądzach. I ja i Wy wiemy, że tak nie jest. Gastronomia to ciężki kawałek chleba. Ilość i wysokość kosztów, jakie musimy ponieść (musimy, bo ja też prowadziłem gastronomię przez 12 lat) nie ma sobie równych w żadnej innej branży, a sezonowość ruchu w biznesie wcale nie pomaga.

Gdyby jednak ktokolwiek z Was chciałby zaoszczędzić na zakupie opakowań na wynos to serdecznie zapraszam. Filozofia działalności paken.pl jest prosta. Kupujemy z fabryki opakowania na palety. Ale tylko te jakich potrzebują nasi klienci. Opakowania jakie znajdziecie w naszym sklepie, to są tylko te opakowania jednorazowe, jakie ktoś już u nas kupuje. Nie mamy szerokiego asortymentu, nie przetrzymujemy opakowań latami, aż znajdzie się klient, który je kupi. Nie blokujemy magazynu leżakami magazynowymi. Opakowania jednorazowe dla gastronomii jakie sprzedajemy, stoją w naszym magazynie na paletach i czekają na Wasze zamówienie. Nikt ich tu nie przekłada na regały, nie inwentaryzuje co drugi dzień, nie udaje, że pracuje przekładając z miejsca na miejsce. Wjeżdża na palecie i jest brane z palety jak jest na nie zamówienie. To pozwala nam maksymalnie ograniczać koszty i oferować niskie, bardzo niskie ceny. Ceny tak niskie, że nikt inny nie ma takich. Zakup opakowań w paken.pl opiera się na zasadzie zaufania. Nie trzeba podpisywać żadnych umów, niczego deklarować. Jeżeli opakowania, jakich Państwo poszukują, znajdują się w naszym sklepie internetowym, wystarczy przez niego złożyć zamówienie. Jeżeli ich nie ma, proszę o kontakt (najlepiej mail'owy z opisem opakowań). Sprawdzimy czy możemy je dla Was zamówić w fabryce i złożymy ofertę w jakiej cenie możemy je  dostarczać. Jeżeli oferta będzie odpowiadać od tej pory w naszym magazynie będą one zawsze czekać na Wasze zamówienie. My będziemy dbać o to żeby zawsze były na stanie, żeby ceny były utrzymane i żeby były dostępne na Wasz jeden mail. telefon, gołębia pocztowego czy cokolwiek.

Zaufało nam już wiele firm. Obsługujemy sieć kebabów, pierogarnię, kilka lunchowni, przedszkola, wiele cateringów dietetycznych. I wszyscy są zadowoleni. Działamy od października 2021 i od tej pory wszyscy klienci, którzy chociaż raz zamówili opakowania jednorazowe w naszej firmie są z nami. Bo zakup opakowań jednorazowych dla gastronomii nigdy nie był prostszy i tańszy niż w paken.pl

Zapraszamy

 

Opakowania jednorazowe dla gastronomii - Paken.pl

Dziekanów Leśny ul. Asnyka 29

05-092 Łomianki

tel. 609 626 423

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl